Хімчистка Салону Автомобіля
  • 25/06/2019

Хімчистка Салону Автомобіля

Як приємно їздити в чистому, свіжому автомобілі … При цьому бути впевненим, що хімчистка салону виконана якісно і безпечно для здоров’я. Сьогодні це головні критерії, на які потрібно звертати увагу, віддаючи автомобіль в хімчистку. Заощаджуйте на чому завгодно, але тільки не на хімчистці.

Хімчистка салону “задешево” може привести до алергії і онкозахворювань!

Багато автомийок та автосервісів Києва гордо назвавши себе “детейлінг-центрами”, на жаль, так і не зрозуміли основ детейлінг-культури. Це перш за все – повагу до себе і своїх клієнтів. З цієї причини жоден справжній професійний детейлінг-центр не стане використовувати для хімчистки дешеві токсичні засоби. Один з таких отруйних препаратів став настільки популярним в Україні, що санітарним службам вже час бити на сполох. Мова про засіб, який виробляється в Польщі, при цьому компоненти, що містяться в його складі – заборонені до ввезення в Євросоюз! Серед найнебезпечніших – сполуки хлору і формальдегідів, які в “кращому” випадку викликають алергічні реакції, в гіршому – хронічну алергію і онкологічні захворювання у всіх, хто їздить в цьому авто.

Дешевий засіб для хімчистки салону володіє відмінними миючими властивостями, але його практично неможливо повністю видалити з матеріалів оббивки. Деякі навіть не намагаються це робити. Просто наносять, протирають вологою ганчіркою і дають висохнути. Не переймаючись навіть спробувати витягнути небезпечний препарат пилососом. Тобто по суті, після чистки він практично повністю залишається в салонній оббивці і укупі з постійною вологістю в салоні, роботою повітропроводів – поступово отруює здоров’я пасажирів і водія.

Що робити? Кому довірити хімчистку салону автомобіля?

Довіряти потрібно репутації детейлінг-центру і адекватнійціні. Краще заплатити один раз за якість і безпеку, ніж потім шукати справжніх професіоналів і платити їм за повторну чистку і видалення шкідливої хімії з салону автомобіля.

Чому салон автомобіля можна сміливо довірити Smart Detailing?

У Центрі професійного детейлінг Smart Detailing на першому місці завжди – висока якість і безпека. Ми працюємо тільки з “зеленою хімією”, тобто здатною біологічно руйнуватися препаратами відомих європейських і американських брендів, таких як Fraber, Koch. При цьому ми все одно намагаємося максимально видалити залишки препаратів обробки з оббивки і інших поверхонь салону ваших автомобілів. Хімчистка у нас – це гарантія ідеально чистого салону, практично сухого і абсолютно безпечного для здоров’я людини і навколишнього середовища. Тільки у нас, якщо у вас тканинний салон з істотними забрудненнями – не потрібно чекати поки салон просохне, так як сушимо сидіння за допомогою спеціального промислового фена.
Так само в Smart Detailing здійснюється обробка всіх поверхонь салону високоякісними захисними засобами від Fraber і Ceramic Pro, щоб менше притягували пил і менше бруднилися. Причому вони підбираються індивідуально для кожного матеріалу: пластика, килимового покриття, шкіри, алькантари і ін.
Адже яким би охайним не був господар, уберегти авто від забруднень практично неможливо. Пісок, сніг з сіллю, дорожніми реагентами, пролита кава та інші напої, крихти, волосся, шерсть, ворс від одягу, пил і бруд, проникаючі в салон авто через повітроводи, відкриті вікна і двері … Наші захисні склади дозволять забути про всі ці неприємності, надовго продовживши вам відчуття свіжості і чистоти салону.

© Copyright 2019 Smart Avto