Полірування Оптики Автомобіля
  • 25/06/2019

Полірування Оптики Автомобіля

Ідеальний стан фар, їх яскравість і чистота – запорука естетичного зовнішнього вигляду автомобіля і безпеки на дорогах. Автомобілі, що знаходяться в експлуатації, рідко можуть похвалитися кришталево прозорими фарами. Зовнішній вплив перетворює гладку поверхню в поцятковані подряпинами і сколами.

Яскравість і чистота фар підвищує пасивну безпеку!

Полірування оптики авто допомагає позбутися мікротріщин, відколів і подряпин. Запобігає їх збільшенню, яке може привести до необхідності ремонту або навіть заміни деталей. Автомобільна оптика набуває первозданний вигляд. Сучасна автомобільна оптика, в цілях безпеки виконується з міцного полікарбонату, має високоміцний зовнішній шар. Саме він і бере на себе всі механічні впливи – пісок, гравій, щітки – і поступово зношується і тьмяніє. Поки захисний шар не зношений, полірування оптики залишається найбільш ефективною процедурою.

При повторному і подальшому відновленні захисний шар фар виснажується. Тому разом з поліруванням оптики рекомендується наносити захисну плівку 3M VentureShield, SunTek.

Чому необхідне полірування фар?

Перебуваючи на самій незахищеній ділянці машини, скло приймає на себе удари від каменів, що вилітають з-під коліс, пилу з узбіччя, піску, зустрічних мошок. Все це веде до зменшення світлопроникності, і полірування фар автомобіля допоможе її відновити.
Крім механічних пошкоджень, негативно впливають хімічні впливи – від неякісної мийки або потрапляння різних масел і інших речовин. В цьому випадку полірування освітлювальних приладів також гарантує поверненні їх прозорості.

Переваги відновлення прозорості оптики:

• повертає прозорість оптики,
• підвищує пасивну безпеку,
• відсутність подальшого зносу при захисті антигравійної плівки.

© Copyright 2019 Smart Avto