Автокомплекс «Смарт» є одним з найсучасніших автокомплексів в Києві. Зручне розташування на Подолі, плюс колосальна економія часу. Це вже оцінили понад 4000 постійних наших клієнтів.

На території комплексу знаходиться автомийка тунельного типу з додатковими постами для догляду за салоном, що безсумнівно, робить нас унікальними в сегменті автоматичних автомийок. Також на території розташований шиномонтаж. Для Вас послуги шиномонтажу надаються цілодобово. Ми з радістю візьмемо Ваші колеса на зберігання або допоможемо в покупці гуми. Для всіх клієнтів на постійній основі діє програма лояльності.
Активно шукаємо корпоративних клієнтів. Пропонуємо вигідні умови співпраці. На сьогоднішній день з нами працюють такі компанії, як Sony Україна, DCH, Тетра Пак, агрохолдинг KERNEL і багато інших.
Протягом 5 років наша команда докладає максимум уваги до кожного клієнта. На відміну від багатьох автомийок подібного типу, ми регулярно оновлюємо обладнання, і використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. Наші кваліфіковані майстри допоможуть або підкажуть, якщо раптом у Вас виникнуть будь-які питання. Заїхавши до нас один раз, Вам більше не захочеться обслуговуватися в іншому місці. Відкрийте для себе мийку автомобіля по-новому! Ми цінуємо Ваш час, а Ви оціните наше якість.

обслуговуємо машин за день
хвилин займає повний цикл мийки + прибирання салону
постійних клієнтів
років надаємо послуги з догляду за авто
  • "Супер мийка! Якщо вам треба терміново помити машину і вам складно записатися на мийку за пару днів, тому що у вас щільний графік, і вам на всіх інших мийках хамлять - мовляв, хто записується день в день ... то вам сюди! Зовнішня тунельна мийка зайняла 15 хв, внутрішня краса - до 30 хв. Я в захваті, тепер буду їздити тільки сюди!"

    Олена Гук
  • "Єдина мийка зі щітками яку я можу порадити в Києві! Гарна ідея з підсвічуванням тунелю, їдеш і приємно в тунелі знаходиться. Помили швидко, якісно."

    Дмитро Кондратюк
  • "Мені все сподобалося і моїй дитині особливо! Поки машина милася ми сиділи всередині і дочка постійно сміялася 🙂 так їй подобалося, як великі щітки нас миють! А потім я залишила машину на годинку і мені почистили салон! Хлопці дуже ввічливі й усміхнені :)"

    Анастасія Каширіна

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Повний комплекс послуг з миття і догляду за автомобілем

24/7 - ЧЕКАЄМО НА ВАС

Працюємо цілодобово без вихідних.

СПЛАТА ЗА ПОСЛУГИ

Готівковий і безготівковий розрахунок.

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Наш автокомплекс знаходимося на Подолі.

ЗНИЖКИ

Система знижок і бонусів для постійних клієнтів.

WIFI FREE

Кімната відпочинку для клієнтів + WIFI FREE.

ОНЛАЙН ЗАПИС

Система онлайн запису заощадить ваш час, нерви і гроші.

Автомийка та Шиномонтаж в КиєвіЗАПИСАТИСЯ ОНЛАЙН

© Copyright 2019 Smart Avto