Що представляє собою детейлінг?

Детейлінг (англ. detailing) або, як часто говорять, авто детейлінг – термін досить новий і тільки набирає популярність. В ході еволюції кошти і технології догляду змінювалися безліч разів, перетворившись в 21-му столітті в справжнє мистецтво професійного догляду за вашим транспортним засобом. Адже сучасні технології дозволяють виконувати не тільки детейлінг автомобіля, але також мотоцикла, вертольота та інших судів малої авіації, яхт, катерів, водних мотоциклів та іншої техніки. Сучасний професійний детейлінг включає в себе високотехнологічні операції, такі як:

– Професійне відновлення лакофарбового покриття
– Нанесення захисних покриттів. Додання блиску і захист ЛФП
– Установка захисної антигравійної плівки на кузов і фари
– Обробка антидощовими покриттями дзеркал і стекол
– Хімчистка і захист салону екологічно чистими засобами
– Ремонт і відновлення шкіри
– Видалення вм’ятин без фарбування

 

Чому ми рекомендуємо довірити свій автомобіль саме Центру професійного детейлінгу Smart Detailing

    Детейлінг авто можна порівняти з пластичною операцією, де визначальним фактором є вибір клініки і доктора. Адже якщо, наприклад, заощадити і скористатися послугами дешевої медустанови, то можна серйозно зіпсувати свою зовнішність. Автомобіль також вразливий і вимагає трепетного ставлення, як і ми з вами. Тому найближча детейлінг студія «за рогом» цілком може виявитися тією самою «низькоякісною клінікою», де оперуючи терміном детейлінг полірування, майстри на застарілому обладнанні за застарілими технологіями за ваші гроші пошколять ваш автомобіль. Пам’ятайте, що дешеве не може бути хорошим, а хороше — дешевим.

    У детейлінг центрі«Smart Detailing» Ваш улюблений автомобіль потрапить в руки справжніх професіоналів, які допоможуть зберегти або повернути йому первозданну красу. Наш детейлінг центр працює за новітніми технологіями під девізом «максимум уваги кожній деталі», при цьому роботи виконуються в максимально короткий термін. Використовуємо тільки кращі продукти, представлені на світовому ринку автокосметики та автохімії.

© Copyright 2019 Smart Avto