Абразивне Полірування Кузова
  • 14/06/2019
  • 1699
  • 0

Абразивне Полірування Кузова

Що таке абразивна поліровка кузова

Відновлювальне полірування кузова (або як його ще часто називають абразивна поліровка) – одна зі складових професійного косметичного обслуговування автотранспорту, що забезпечує йому бездоганний зовнішній вигляд.

Абразивна поліровка кузова автомобіля в «Smart Detailing»

Активна експлуатація автомобіля пов’язана з постійним негативним впливом навколишнього середовища. Опади, бруд, пил, кіптява від продуктів горіння, сліди від соку рослин, псують зовнішній вигляд і руйнують лакофарбове покриття кузова машини. Ще більшої шкоди завдають ЛФП неякісні автомийні комплекси, яких, на жаль, в Україні більшість. Використання ними агресивних лужних складів (на першому етапі безконтактної мийки) призводить до руйнування лаку на кузові, а механічне протирання (завершальний етап «бесконтакт»), м’яко кажучи, «не першої свіжості ганчірочками» діє на ЛФП як наждачний папір. Після такого миття кузову вашого авто обов’язково потрібно полірування подряпин, виконувати яку потрібно тільки в центрі професійного детейлінгу. Тут вам не просто акуратно виконають абразивне полірування, максимально зберігши лакофарбовий шар, але і захистять кузов від «небезпечних» автомийок за допомогою захисних покриттів.

Абразивна поліровка автомобіля є трудомісткою процедурою і складається з 4 етапів.

Етап 1. Підготовка до полірування.

Щоб детально побачити наскільки глибоко пошкоджено ЛФП, автомобіль правильно миється. (Правильною може бути тільки двофазна технологія мийки). Далі за допомогою професійних світлових приладів вивчається стан лакофарбового покриття кузова, маскуються деталі з нефарбованого пластика. За допомогою автоскраба з кузова видаляються окислений шар ЛФП, чужорідні вкраплення, обліпанія різного характеру – бітум, дорожня розмітка, смола дерев та інші забруднення.

Етап 2. Абразивне полірування або відновлення.

Полірування подряпин на автомобілі, а також видалення з ЛФП всіляких рисок, помутнінь, окислення і руйнувань лаку, в тому числі що виникли в результаті ультрафіолетового сонячного впливу, пташиного посліду, механічного впливу. Виконується абразивна поліровка за допомогою професійного обладнання та інструментів, полірувальних паст і кіл для полірування. Всі використовувані інструменти та матеріали – найвищої якості, зроблені в Америці і Європі, зарекомендували себе на світовому ринку як найефективніші і безпечні. Їх використання допомагає домогтися ідеального результату полірування, не сильно знижуючи товщину лаку.

Етап 3. Антиголограммне полірування.

Цей етап – один з найважливіших. Саме в ході його покриття доводиться до дзеркального стану, усуваються мікроподряпини (голограми) товщиною 1-3 мкм, які залишаються після полірування більш грубою полировальною пастою і колами. На етапі антиголограммного полірування лак набуває максимальний блиск.

Етап 4. Захисна поліровка.

Відполірована поверхня кузова – дуже вразлива і може легко втратити свій блискучий вигляд через будь-якого механічного, хімічного і ультрафіолетового впливу. Щоб зберегти відтворені блиск і красу, рекомендується завершити процес абразивної поліровки обробкою ЛФП захисним покриттям.

Абразивна поліровка дозволяє досягти відмінних результатів:

– видалення окисленого і зруйнованого верхнього шару лаку;
– усунення незначних рисок і подряпин;
– повернення соковитості кольору і блиску.

© Copyright 2019 Smart Avto