Антигравійна Плівка на Автомобіль
  • 15/06/2019

Антигравійна Плівка на Автомобіль

Кузов кожного автомобіля – його основа і, мабуть, головна деталь. Це візитна картка автомобіля. Однак, стан багатьох автомобільних доріг такий, що не обов’язково потрапляти в аварію, щоб зіпсувати свою машину. Лако-фарбове покриття пошкоджується, налипає смолами, мілкоабразивними частинками пилу і бруду, та й вм’ятини, подряпини і відколи – звичайна картина при експлуатації. Горезвісні дешеві мийки домальовують картину згубного впливу на лакофарбове покриття кузова. Саме тому власники прагнуть надійно захистити автомобіль від будь-яких можливих пошкоджень, мінімізуючи ризик фінансових втрат в майбутньому.

Обробка кузова на заводі виконується в недостатній мірі або подібного захисту немає взагалі. Дуже важливо самостійно подбати про цей пункт безпеки, адже ЛФП кузова без спеціального захисту буде ставати тоншим, навіть при найбезпечнішим і дбайливим поліруванням.

Антигравійна обробка кузова від Центру професійного детейлінгу Smart Detailing – це надійний і довговічний захист вашого автомобіля з гарантією.

Вкладені в таку послугу кошти допоможуть зберегти його в первинному вигляді на довгий час і згодом продати автомобіль практично по його початковій вартості. Захисний шар буде успішно відбивати агресивну дію пилу, бруду, хімічних реагентів, солі, сонця, пташиного посліду, каменів і гравію, тим самим зберігаючи лакофарбове покриття у всій його красі. Наші майстри застосовують сучасні технології та тільки якісні матеріали ( Антигравійна Прозора Плівка), що забезпечує високий рівень роботи і завжди ідеальний результат.

© Copyright 2019 Smart Avto